سر-آشپز-gordon-ramsay-7

سر آشپز Gordon Ramsay-7

تاریخ:
نویسنده:
امتیاز:5 نظرات: 1

توضیحات:

در این دوره آموزشی جامع و کاربردی، سرآشپز گوردون رمزی، تکنیک‌ها و دستورالعمل‌های آشپزی را به شما یاد می‌دهد.

آموزش‌های منحصر بفرد گوردون، تخصص و مهارت آشپزی او را به خوبی نمایان می‌سازد. او در این دوره آموزشی، نحوه ورود خود به دنیای آشپزی و تبدیل شدن به یکی از برجسته‌ترین سرآشپزهای جهان را توضیح می‌دهد و به بررسی ریشه‌های علاقمندی خود به حرفه آشپزی می‌پردازد.

آموزش پنج مهارت اصلی آشپزی:

در این برنامه، پنج فیلم آموزشی قبلی با هم ادغام شده‌اند تا با استفاده از دستورالعمل‌‎های آنها بتوانید مهارت‌های اصلی آشپزی خود را تقویت کنید. در این برنامه، نحوه پختن برنج، خرد کردن پیاز، تیز کردن چاقو، جداسازی استخوان ماهی و پختن پاستا را فراخواهید گرفت.

معرفی 10 نکته فوق‌العاده در زمینه آشپزی

در این قسمت، با 10 نکته بسیار مفید و بعضاً نامتعارف برای تسهیل فرایند پخت و پز آشنا خواهید شد. در این برنامه روش‌هایی را برای رسیده کردن میوه‌های کال، خرد کردن سبزیجات و خلاص شدن از شر پودر فلفل چسبیده به انگشتان خواهید آموخت.

معرفی 5 غذای هندی فوق‌العاده توسط گوردون رمزی

 در این برنامه، 5 دستورالعمل فوق‌العاده برای پخت غذاهای هندی توسط گوردون رمزی خدمت شما ارائه می‌شود. او این دستورالعمل‌ها را هنگام بازدید از کشور هندوستان آموخته است.

آموزش طرز تهیه یک خورشت کاری ساده

گوردون مدتی را با افراد مجرد فاقد مهارت آشپزی سپری می‌کند و طرز تهیه یک خورشت کاری ساده را به آنها یاد می‌دهد تا این دستورالعمل را جایگزین غذاهای سفارشی رستوران‌ها کنند.

معرفی 5 غذای زمستانی مقوی

در این برنامه، طرز تهیه بعضی از غذاهای کلاسیک گوردون رمزی که در آرشیو این مجموعه آموزشی قرار داشته است، را مرور خواهیم کرد و از این دستورالعمل‌ها برای تهیه غذاهای زمستانی مقوی الهام خواهیم گرفت. سوپ گوجه‌فرنگی کباب شده با پنیر و نان برشته، خوراک گوشت سینه گاو، سیب و کران‌بری سرخ‌شده، شپردز پای و پودینگ برنج ادویه‌دار، غذاهای معرفی شده در این برنامه هستند.

آموزش طرز تهیه خوراک پائیا

در این قسمت، طرز تهیه خوراک پائیا اسپانیایی را به عنوان جایگزینی برای کباب یک‌شنبه، خواهید آموخت.

معرفی 3 غذا برای جشن کریسمس

در این قسمت از دوره آموزشی، طرز تهیه 3 غذای فوق‌العاده جشن کریسمس را خواهید آموخت. همچنین گوردون رمزی، دستورالعمل تهیه سیب‌زمینی سرخ‌شده به همراه پودر فلفل و زردچوبه، آجیل طعم‌دار برشته و سوپ قارچ و کدو تنبل را به شما آموزش خواهد داد.

آموزش کامل تهیه همبرگر توسط گوردون رمزی

در این برنامه، طرز تهیه یک همبرگر فوق‌العاده را از سرآشپز گوردون رمزی خواهید آموخت.

واقعیت‌هایی در مورد سوسیس‌ها

این برنامه به بررسی مقدار و کیفیت گوشت استفاده شده در تولید سوسیس می‌پردازد.

معرفی 6 غذای باب میل گوردون رمزی

یک حقیقت آشکار شده در مورد گوردون رمزی این است که او به غذاهای سرو شده در رستوران‌های مجموعه تلویزیونی «کابوس‌های آشپزخانه» (Kitchen Nightmares) علاقه چندانی ندارد. با این حال، در قسمت‌های مختلف مجموعه تلویزیونی مذکور، چند غذای خوش‌پخت و معطر معرفی شده است. پس از گذشت سال‌های متمادی، سرانجام در این برنامه با 6 غذای باب میل گوردون رمزی آشنا خواهید شد.

Gordon Ramsay Masterclass

در این دوره آموزشی، نحوه پخت خمیر پاستا را توضیح میدهد و بسیاری از فارغ‌التحصیلان مدرسه آشپزی و سرآشپزهای تازه‌کار، از دستورالعمل‌های ارائه شده در این دوره استفاده می‌کنند.
برچسب ها

پیتزا,سرآشپز حرفه ایی
مطالب مرتبط