-ساندویچ-ساز-کنوود-sm740-

ساندویچ ساز کنوود SM740

تاریخ:
نویسنده:
امتیاز:744 نظرات: 1

توضیحات:

توضیحات مربوط به ساندویچ ساز کنوود SM740 :

ساندویچ ساز کنوود KENWOOD مدل SM-740 قابلیت تهیه انواع ساندویچ ها از قبیل ساندویچ های توست شده و اسنکهای شیرینی و همچنین قابلیت گریل کردن مواد غذایی را دارد. ساندویچ ساز کنوود SM740 با توان 1300 وات تمامی ساندویچ ها را بطور کامل می پزد و در اختیار شما قرار می دهد. به علاوه ساندویچ ساز کنوود SM740 قادر به پخت 4 عدد برش نان تست می باشد که هر کدام را به 2 قسمت تقسیم می کند و در کل 8 تکه ساندویچ خوشمزه را به شما می دهد.
ساندویچ ساز کنوود SM740 دارای 2 صفحه مجزا از جنس تفلون نچسب می باشد که با یک اشاره کوچک ازدستگاه جدا شده و به راحتی می توان آنها را شست و تمیز کرد. یکی از این صفحات دارای خطوط گوشه داری است که ساندویچ ها را بطور مجزا به شکل مثلثی برش می دهد و می پزد و این عملکرد شیوه زیبایی به ساندویج ها می دهد.علاوه بر این بسته شدن اطراف ساندویچ مانع خارج شدن و ریختن محتوای داخلی آن می شود این مورد یکی از برترین الزامات استفاده از ساندویچ ساز است.
صفحه دیگر ساندویچ ساز کنوود SM740 دارای خطوط صاف است که جهت گریل کردن مواد غذایی استفاده می شود. با طراحی ویژه ای که ساندویچ ساز کنوود SM740 دارد می توان درب این دستگاه را تا 180 درجه باز کرد ومانند یک ماهی تابه بسیار بزرگ از ان استفاده کرد. همچنین ساندویچ ساز کنوود SM740 دارای پایه های ضد لغزش و دارای نمایشگر درجه حرارت و چراغ روشن شدن دستگاه می باشد که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده است.
جهت ایمنی بیشتر ساندویچ ساز کنوود SM740 دارای دسته های خنکی است که به هیچ عنوان در حین استفاده داغ نمی شوند. همچنین به همراه این ساندویچ ساز 2 سینی جمع کردن روغن می باشد که با گذاشتن این سینی های کوچک در محل مورد نظر دستگاه، هیچ وقت در اثر فشار زیر و دور دستگاه کثیف نمی شود.

مشخصات فنی ساندویچ ساز کنوود SM740 :

- توان : 1300 وات
- برق مصرفی : 240-220 ولت
- ابعاد صفحه ساندویچ ساز: 22.3* 26.2 سانتی متر
- ابعاد دستگاه : طول 35* عمق 28* ارتفاع7 سانتی متر
- وزن : 3 کیلو گرم
- دارای قفل درب
- درای 2صفحه با روکش نچسب
- دارای پایه های ضد لغزش
- دارای2 سینی جمع کردن روغن
- دارای دسته خنک در زمان پخت
- دارای لولای متحرک
- مجهز به چراغ نمایشگر روشن بودن و آماده بودن اسنک
- رنگ : سفید با صفحات تفلون مشکی
برچسب ها

لوازم آشپزخانه
مطالب مرتبط